Vägghylla RGE ElmaVit/Svart
650 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit/Svart

Elma
Vit/Svart
650 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
RGEBeskrivning
Elma vägghylla är en snygg och enkel hylla som blandar furu och metall i en härlig kombination!
I det här utförandet har Elma vitpigmenterade hyllplan och konsoler i furu och svarta metallstag.
Specifikationer:
- Färg: Trä/natur
- Material: Furu/Metall
- Serie: Elma
- Varumärke: RGE
Mått:
- Bredd: 83,2 cm
- Djup: 24,2 cm
- Höjd: 75 cm
Specifikationer:
- Färg: Trä/natur
- Material: Furu/Metall
- Serie: Elma
- Varumärke: RGE
Mått:
- Bredd: 83,2 cm
- Djup: 24,2 cm
- Höjd: 75 cm
Egenskaper
| Varumärke | RGE |
| Art.Nr. | 105601 |
| Färg | Vit/Svart |
| Bredd | 83,2 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Djup | 24,2 cm |
| Material | Furu/Metall |
| Typ | Vägghylla |
| Serie | Elma |
| Iläggsskiva | Nej |
| Förlängningsbart | Nej |
| EAN-nr | 7350071115930 |

