Väggskåp Bloomingville Mini Nell
2 499 kr
30 dagars prisgaranti

Mini Nell
2 499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 395 kr

Väggskåp Nell från Bloomingville är ett vackert ljuslila väggskåp. Framsidan av skåpet har ett snyggt präglat grafiskt mönster och ett mässingshandtag. Skåpet kan användas i hela huset och det är perfekt även för fritidshuset.
Varumärke
BloomingvilleBeskrivning
Väggskåp Nell från Bloomingville är ett vackert ljuslila väggskåp. Framsidan av skåpet har ett snyggt präglat grafiskt mönster och ett mässingshandtag. Skåpet kan användas i hela huset och det är perfekt även för fritidshuset.
Egenskaper
| Varumärke | Bloomingville |
| Art.Nr. | 82051565 |
| Färg | Lila |
| Bredd | 30 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Längd | 40 cm |
| Material | MDF |
| Typ | Väggskåp |
| Serie | Nell |
| Vikt | 5 kg |
| EAN-nr | 5711173286850 |



