
Hatthylla LundbergsHedda
fr. 395 krfr. 499 kr
Från 20 %
Kampanj
33 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Hatthylla Lundbergs Hedda är en enkel, funktionell och stilren vägghängd hatthylla i pulverlackerad metall.
Ett av hemmets viktigaste rum är hallen. Hedda är en enkel, funktionell och stilren vägghängd hatthylla i pulverlackerad metall. Hatthyllan har en praktisk förvaringsyta upptill för halsdukar, hattar, handskar mm. 8 st krokar och stång för galgar.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
|---|---|
| Färg | Svart, Vit |
| Bredd | 78 cm |
| Höjd | 20 cm |
| Djup | 35 cm |
| Material | Metall |
| Produkttyp | Hatthylla |
| Serie | Hedda |
| Yta | Pulverlackad |


