Hatthylla Lundbergs HeddaVit
499 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit
SkohyllaSkohylla Lundbergs Hedda Vit
399 krGalgeGalge Lundbergs August
279 krKlädhängareKlädhängare Lundbergs Hedda Vit
205 kr
Hedda
Vit
499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Hatthylla Lundbergs Hedda är en enkel, funktionell och stilren vägghängd hatthylla i pulverlackerad metall.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Hatthylla Lundbergs Hedda är en enkel, funktionell och stilren vägghängd hatthylla i pulverlackerad metall.
Ett av hemmets viktigaste rum är hallen. Hedda är en enkel, funktionell och stilren vägghängd hatthylla i pulverlackerad metall. Hatthyllan har en praktisk förvaringsyta upptill för halsdukar, hattar, handskar mm. 8 st krokar och stång för galgar.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 12701 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 78 cm |
| Höjd | 20 cm |
| Djup | 35 cm |
| Material | Metall |
| Produkttyp | Hatthylla |
| Serie | Hedda |
| Yta | Pulverlackad |
| EAN-nr | 7392118127018 |
