Galge House Nordic Massa Set om 10
fr.439 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Massa Set om 10
439 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
House NordicBeskrivning
Galge i metall, set om 10.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Färg | Grå, Rosa, Svart |
| Bredd | 41 cm |
| Höjd | 18 cm |
| Längd | 4 cm |
| Material | Metall |
| Typ | Galge |
| Serie | Massa |

