Hallbänk CinasNoble 90x35 cm
Nyhet
fr.2 095 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Höjd
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Hallbänk från Cinas. Denna snygga bänk i massiv karboniserad bambu kombinerar stil och hållbarhet. Perfekt för hallen eller som ett elegant tillskott i ditt hem. Snygg och enkel skandinavisk design.
Upptäck tidlös design och funktionalitet med klassiska Noble-serien. Noble är tillverkat i hållbar och massiv bambu, vilket gör serien miljövänlig. Noble-serien passar utmärkt in i både det moderna hemmet samt till den klassiska bostaden.
Egenskaper
| Varumärke | Cinas |
|---|---|
| Färg | Svart |
| Bredd | 35 cm |
| Höjd | 43, 45 cm |
| Djup | 73, 90 cm |
| Utförande | Bambu, Svart/Bambu |
| Material | Bambu |
| Produkttyp | Hallbänk |
| Serie | Noble |
| Användningsområde | Inomhus |
| Max Användarvikt | 10 Kg |
| Montering | Ja |
| Sitthöjd | 43, 45 cm |
| Max Belastning | 10 Kg |