
Sittbänk House NordicSkiby Sammet
fr.1 165 kr
utvalda på
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Bänk i sammet från House Nordic.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
|---|---|
| Färg | Blå, Grön, Svart |
| Bredd | 100 cm |
| Höjd | 44 cm |
| Längd | 35 cm |
| Material | Sammet/Stål |
| Produkttyp | Sittbänk |
| Serie | Skiby |
| Montering | Ja |
| Sittdjup | 35 cm |
| Sitthöjd | 44 cm |



