Byrå Venture Home Piring
fr.2 506 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Piring
2 506 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Byrå från Venture Home. Den perfekta byrån för smart förvaring! Piring har en robust och klassisk utformning i stål - en genomtänkt design som står sig över tid. Byrån har fyra lådor för dold förvaring och passar perfekt både som garderob i sovrummet eller i vardagsrummet som avlastningsyta.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Byrå från Venture Home. Den perfekta byrån för smart förvaring! Piring har en robust och klassisk utformning i stål - en genomtänkt design som står sig över tid. Byrån har fyra lådor för dold förvaring och passar perfekt både som garderob i sovrummet eller i vardagsrummet som avlastningsyta.
De smala benen som lyfter upp skåpet skapar en luftig känsla och underlättar även för dammsugningen. Stilrent och smart - vad mer behövs?
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige, Svart |
| Bredd | 40 cm |
| Höjd | 117 cm |
| Längd | 78 cm |
| Material | Stål |
| Typ | Byrå |
| Serie | Piring |
| Användningsområde | Inomhus |
