Klädstång WENKO Hercules Teleskop 2 stMatt Svart
399 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Matt Svart

Hercules Teleskop 2 st
Matt Svart
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Denna vita klädstång är idealisk att kombinera med Wenko Herkules teleskopsystem. Du kan hänga galgar på stången, vilket ger dig möjlighet att förvara kläder, väskor och mycket mer. Klädstången är praktisk och kan justeras i längd, vilket gör det lätt att anpassa den till ditt system.
Varumärke
WENKOBeskrivning
Denna vita klädstång är idealisk att kombinera med Wenko Herkules teleskopsystem. Du kan hänga galgar på stången, vilket ger dig möjlighet att förvara kläder, väskor och mycket mer. Klädstången är praktisk och kan justeras i längd, vilket gör det lätt att anpassa den till ditt system.
Du får 2 stycken med i köpet, vilket säkerställer gott om plats för alla de kläder du vill hänga upp.
Egenskaper
| Varumärke | WENKO |
| Art.Nr. | 50636100 |
| Färg | Matt Svart |
| Bredd | 120 mm |
| Höjd | 3 mm |
| Typ | Klädstång |
| Material | Metall |
| Kollektion | Teleskop |
| Serie | Hercules |
| Djup | 3 mm |
| EAN-nr | 4008838355176 |




