Lock KEBA till Förvaringsbox 55 l
110 kr
30 dagars prisgaranti

Lock KEBA till Förvaringsbox 55 l
110 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
KEBA Sweden ABBeskrivning
Lock till transparent förvaringsbox 55 liter. Snäpplock som låser runt kanten på boxen.
Egenskaper
| Varumärke | KEBA Sweden AB |
| Art.Nr. | 7715550 |
| Färg | Transparent |
| Djup | 20 mm |
| Höjd | 600 mm |
| Material | PP |
| Produkttyp | Förvaringsbox |
| Vikt | 483 g |
| Bredd | 400 mm |
| EAN-nr | 7393031391432 |

