








Kontinentalsäng DrömvikCeline 120x200
Rek. pris 15 999 kr
!
8 088 kr
30 dagars prisgaranti

Celine 120x200
8 088 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Kontinentalsäng Celine från Drömvik. Denna kontinentalsäng är klädd i exklusivt sammetstyg, vilket bidrar till en lyxig och ombonad känsla i ditt sovrum. Välj mellan olika trendiga färger.
Egenskaper
| Varumärke | Drömvik |
|---|---|
| Art.Nr. | 1243448 |
| Färg | Grå |
| Bäddmått | 120x200 cm |
| Bredd | 120 cm |
| Längd | 200 cm |
| Produkttyp | Kontinentalsäng |
| Serie | Celine |
| Bäddmadrass | Latex |
| Fasthet | Fast |
| Garanti | 10 år |
| Bäddmadrass ingår | Ja |
| Sänggavel ingår | Nej |
