2-sitssoffa In Living Sobrecedo
Rek. pris 12 999 kr
8 896 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Sobrecedo
8 896 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Varumärke
In LivingBeskrivning
Sobrecedo Soffa 2-sits från In Living.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Art.Nr. | 2018904 |
| Färg | Beige |
| Bredd | 197 cm |
| Höjd | 73 cm |
| Typ | 2-sitssoffa |
| Serie | Sobrecedo |
| Antal Sittplatser | 2 |
| Sittdjup | 66 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |
| EAN-nr | 8683342529020 |




