2-sitssoffa Scandinavian Choice Salvador PUSvart
Rek. pris 4 999 kr
3 182 kr
30 dagars prisgaranti

Salvador PU
Svart
3 182 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Varumärke
Scandinavian ChoiceBeskrivning
2-sitssoffa Salvador från Scandinavian Choice i PU-läder.
Egenskaper
| Varumärke | Scandinavian Choice |
| Art.Nr. | 536967 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 161 cm |
| Höjd | 102 cm |
| Djup | 93 cm |
| Material | Konstläder |
| Typ | 2-sitssoffa |
| Sittdjup | 55 cm |
| Sitthöjd | 51 cm |
| Sittbredd | 109 cm |
| Antal Sittplatser | 2 |








