2-sitssoffa Venture Home AntonGrå
4 347 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grå

Anton
Grå
4 347 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
2-sitssoffa Venture Home Anton är en 2-sits soffa i tyg med svarta ben i metall.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15547-665 |
| Färg | Grå |
| Bredd | 182 cm |
| Höjd | 95 cm |
| Material | Textil |
| Typ | 2-sitssoffa |
| Serie | Anton |
| Stil | Lantligt |
| Sittdjup | 52 cm |
| Sitthöjd | 48 cm |
| Sittbredd | 156 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
| Antal Sittplatser | 2 |
| EAN-nr | 7350118417560 |




