2-sitssoffa Venture Home Tacoma
6 919 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Soffa Venture Home. Soffan från serien Tacoma kombinerar rak nordisk design med mjuka former och hög sittkomfort - vad mer kan man önska?
Möblera vardagsrummet med den här inbjudande 2-sitssoffan med divankänsla och skapa ett modernt blickfång.
Möblera vardagsrummet med den här inbjudande 2-sitssoffan med divankänsla och skapa ett modernt blickfång.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Soffa Venture Home. Soffan från serien Tacoma kombinerar rak nordisk design med mjuka former och hög sittkomfort - vad mer kan man önska?
Möblera vardagsrummet med den här inbjudande 2-sitssoffan med divankänsla och skapa ett modernt blickfång.
Möblera vardagsrummet med den här inbjudande 2-sitssoffan med divankänsla och skapa ett modernt blickfång.
Tillverkad i beige tyg och stilrena ben i ljust trä som ger en praktisk höjd till soffan. Ryggstöd finns i soffans hörndel och designen bjuder in till avkopplade stunder där du kan sträcka på benen. Sjunk ner efter en lång dag och njut av en bekväm och stilsäker soffa som är enkel att matcha med övrig inredning!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15560-010 |
| Färg | Beige |
| Bredd | 174 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Längd | 92,5 cm |
| Material | Linne |
| Produkttyp | Soffa |
| Serie | Tacoma |
| Montering | Ja |
| Sittdjup | 83 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Sittbredd | 147 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 7340206962935 |








