









3-sitssoffa Venture HomeBoom ManchesterGreige/Svart
5 145 kr5 774 kr
Spara 11 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Greige/Svart
Beskrivning
3-sitssoffa Venture Home Baam Manchester är en lyxig 3-sitssoffa i manchester med eleganta ben i metall.
Mått Soffa
- Bredd: 201 cm
- Höjd: 85/67 cm
- Djup: 88 cm
Övrigt
- Material sits: Sammet
- Bredd: 201 cm
- Höjd: 85/67 cm
- Djup: 88 cm
Övrigt
- Material sits: Sammet
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR19262 |
| Färg | Greige/Svart |
| Bredd | 201 cm |
| Höjd | 85 cm |
| Djup | 86 cm |
| Rygghöjd | 44 cm |
| Material | Manchester |
| Produkttyp | 3-sitssoffa |
| Serie | Baam |
| Montering | Ja - enklare |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 52 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Sittbredd | 144 cm |


