3-sitssoffa Venture Home Boom SammetBeige/Svart
5 800 kr
4 978 krSpara 14 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Beige/Svart
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

3-sitssoffa Venture Home Boom Sammet är en lyxig 3-sits soffa i sammet med ben i metall, välj mässingsfärgade eller svarta ben.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
3-sitssoffa Venture Home Boom Sammet är en lyxig 3-sits soffa i sammet med ben i metall, välj mässingsfärgade eller svarta ben.
Dokument
Recensioner
Christina MVerifierad köpare
för 1 månad sedanNågot ömtålig i tyget
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR19265 |
| Färg | Beige/Svart |
| Bredd | 201 cm |
| Höjd | 85 cm |
| Djup | 88 cm |
| Rygghöjd | 44 cm |
| Material | Sammet |
| Typ | 3-sitssoffa |
| Serie | Boom |
| Sittbredd | 144 cm |
| Sittdjup | 52 cm |
| Martindale | 10000 |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Montering | Ja - enklare |








