Dagbädd Venture Home Bodil Fällsäng
3 779 kr
2 829 krSpara 25 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Bodil Fällsäng
2 829 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Dagbädd Bodil från Venture Home. Den är klädd i ett vackert beige linnetyg som ger ett luftigt och tidlöst intryck. Perfekt för både vardagsrum eller gästrum.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Dagbädd Bodil från Venture Home. Den är klädd i ett vackert beige linnetyg som ger ett luftigt och tidlöst intryck. Perfekt för både vardagsrum eller gästrum.
Med ett enkelt handgrepp fälls Bodil smidigt ut till en rymlig och bekväm säng, redo för både spontana övernattningar och planerade gäster. En funktionell favorit som gör vardagen lite enklare. Bodil finns i flera färger och tyger, så att du enkelt kan hitta den variant som passar just ditt hem och din stil.
Bodil är bäddsoffan som gör det enkelt att kombinera smart funktion med mjuk design. Med en ram i woodlook-stål får soffan ett naturligt och behagligt uttryck, samtidigt som konstruktionen är stabil.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 62309-102 |
| Färg | Beige |
| Bredd | 180 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Djup | 87 cm |
| Material | Polyester/Linne |
| Produkttyp | Fällsäng |
| Serie | Bodil |
| Användningsområde | Inomhus |
| Tillverkarens Art.Nr. | 62309-102 |
| EAN-nr | 7340220899262 |



