







U-soffa Venture HomeZoomLjusbeige
7 425 kr12 105 kr
Spara 39 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Ljusbeige
- Tillfälligt slut
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
U-soffa Venture Home Zoom är en U-soffa i tyg och svarta ben i metall.
En riktig soffdröm - Divansoffa i serien Zoom utstrålar lyx och elegans! I fräsch ljusbeige kulör och mjuk stoppning blir den här soffan snabbt en favorit efter en lång dag på jobbet. Lika bekväm som stilsäker har soffan en iögonfallande design med två divaner, raka nordiska former och generöst med sittplatser för hela familjen. De smala benen är i svart metall. Låt tiden här bli dagens höjdpunkt!
Skötselråd:
Se till att dina möbler inte står direkt i solljus. Använd textilspray för att impregnera textilen innan du börjar använda den, det kommer även göra att eventuell smuts och fläckar blir lättare att ta bort framöver. Ta bort fläckar med en gång, gnid inte utan försökt suga upp varsamt med en trasa.
Skötselråd:
Se till att dina möbler inte står direkt i solljus. Använd textilspray för att impregnera textilen innan du börjar använda den, det kommer även göra att eventuell smuts och fläckar blir lättare att ta bort framöver. Ta bort fläckar med en gång, gnid inte utan försökt suga upp varsamt med en trasa.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 15559-660 |
| Färg | Ljusbeige |
| Bredd | 262 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Djup | 54 cm |
| Material | Textil |
| Produkttyp | U-soffa |
| Serie | Zoom |
| Sittbredd | 250 cm |
| Sittdjup | 54 cm |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Stil | Modern |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350118417935 |





