




Glasfäste Herrljunga Ledstångsfabrik2500 Rör UtomhusTjocklek: 8.76 mm
255 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Tjocklek

2500 Rör Utomhus
Tjocklek: 8.76 mm 255 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Glasfäste 2500 för infästning av glaspaneler mot räckesstolpar, utomhusbruk. Inklusive gummiilägg för glastjocklek 6,76mm. Monteras på rör med diameter 42,4mm.
Egenskaper
| Varumärke | Herrljunga Ledstångsfabrik |
|---|---|
| Art.Nr. | 14250042128.76 |
| Material | Rostfritt stål |
| Längd | 63 mm |
| Höjd | 45 mm |
| Tjocklek | 8,76 mm |
| Bredd | 30 mm |
| Färg | Mattborstad |
| EAN-nr | 7333367002695 |
