




Glasfäste Herrljunga Ledstångsfabrik2800 Plan InomhusTjocklek: 10.76 mm
221 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Tjocklek
Beskrivning
Glasfäste 2800 för infästning av glaspaneler mot räckesstolpar, inomhusbruk. Inklusive gummiilägg för glastjocklek 8,76mm. Monteras på plan yta.
Egenskaper
| Varumärke | Herrljunga Ledstångsfabrik |
|---|---|
| Art.Nr. | 132800001210.76 |
| Material | Rostfritt stål |
| Längd | 63 mm |
| Höjd | 45 mm |
| Tjocklek | 10,76 mm |
| Bredd | 34 mm |
| Färg | Mattborstad |
| EAN-nr | 7333367002732 |

