




Glasfäste Herrljunga Ledstångsfabrik4200 Plan InomhusTjocklek: 6.76 mm
238 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Tjocklek
Beskrivning
Glasfäste 4200 för infästning av glaspaneler mot räckesstolpar, inomhusbruk. Inklusive gummiilägg för glastjocklek 6,76mm. Monteras på plan yta.
Egenskaper
| Varumärke | Herrljunga Ledstångsfabrik |
|---|---|
| Art.Nr. | 13420000126.76 |
| Material | Rostfritt stål |
| Längd | 57 mm |
| Höjd | 45 mm |
| Tjocklek | 6,76 mm |
| Bredd | 28 mm |
| Färg | Mattborstad |
| EAN-nr | 7333367002848 |

