Koppling Herrljunga Ledstångsfabrik 90° Inomhus
306 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

90° Inomhus
306 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Koppling vinklad i 90° till fyrkantsrör för inomhusbruk. Monteras med lim. Den vinklade kopplingen kan användas både horisontellt och vertikalt till fyrkantsrör med profil 40x40mm och godstjocklek 2mm.
Varumärke
Herrljunga LedstångsfabrikBeskrivning
Koppling vinklad i 90° till fyrkantsrör för inomhusbruk. Monteras med lim. Den vinklade kopplingen kan användas både horisontellt och vertikalt till fyrkantsrör med profil 40x40mm och godstjocklek 2mm.
Egenskaper
| Varumärke | Herrljunga Ledstångsfabrik |
| Art.Nr. | 13430112 |
| Material | Rostfritt stål |
| Längd | 45 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Bredd | 45 mm |
| Färg | Mattborstad |
| EAN-nr | 7333367001360 |

