Trapprenovering Herrljunga Ledstångsfabrik Klarlackad Ek BakkantlistLängd: 1000 mm
Rek. pris 331 kr
295 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Längd:
1000 mm

Klarlackad Ek Bakkantlist
Längd: 1000 mm
295 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Trapprenovering Herrljunga Ledstångsfabrik Klarlackad Ek Bakkantlist är en bakkantlist i Ek till trapprenovering. Den används ihop med dubbelsteg och monteras på baksidan av trappsteget i en öppen trappa. Se måttskiss för exakta mått. Bilden visar bakkantlist behandlad med hårdvaxolja. Se separat bild för annan behandling.
Varumärke
Herrljunga LedstångsfabrikBeskrivning
Trapprenovering Herrljunga Ledstångsfabrik Klarlackad Ek Bakkantlist är en bakkantlist i Ek till trapprenovering. Den används ihop med dubbelsteg och monteras på baksidan av trappsteget i en öppen trappa. Se måttskiss för exakta mått. Bilden visar bakkantlist behandlad med hårdvaxolja. Se separat bild för annan behandling.
Egenskaper
| Varumärke | Herrljunga Ledstångsfabrik |
| Art.Nr. | 3B10013 |
| Material | Ek |
| Typ | Bakkantlist |
| Längd | 1000 mm |
| Tjocklek | 14 mm |
| Färg | Lackad Ek |
| Djup | 62 mm |
| EAN-nr | 7350122353410 |


