Trapprenovering Lundbergs Premium Nordic White Ek Bakkantlist
fr.349 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Premium Nordic White Ek Bakkantlist
349 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Trapprenovering Lundbergs Premium Nordic White Ek Bakkantlist är en bakkantlist som används för att täcka baksidan på den öppna trappans plansteg samt för att fixera trapprenoveringssteget. Listen matchar trapprenoveringsstegen av obehandlad ek i Premium-serien.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Trapprenovering Lundbergs Premium Nordic White Ek Bakkantlist är en bakkantlist som används för att täcka baksidan på den öppna trappans plansteg samt för att fixera trapprenoveringssteget. Listen matchar trapprenoveringsstegen av obehandlad ek i Premium-serien.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Material | Ek |
| Serie | Premium Nordic White Ek |
| Produkttyp | Bakkantlist |
| Längd | 1000, 1450, 1800 mm |
| Tjocklek | 8 mm |
| Färg | Vit Ek |
| Djup | 800 mm |

