
Trapprenovering LundbergsPremium Obehandlad Ek Bakkantlist
Rek. pris 259 kr
!
fr. 229 krfr. 245 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Välj Längd
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Trapprenovering Lundbergs Premium Obehandlad Ek Bakkantlist är en list som används för att täcka baksidan på den öppna trappans plansteg samt för att fixera trapprenoveringssteget. Listen matchar trapprenoveringsstegen av obehandlad ek i Premium-serien.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
|---|---|
| Material | Ek |
| Serie | Premium Obehandlad Ek |
| Produkttyp | Bakkantlist |
| Längd | 1000, 1450, 1800 mm |
| Höjd | 55 mm |
| Tjocklek | 6 mm |
| Färg | Obehandlad Ek |
