Bakkantlist, 1300 mm
229 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Bakkantlist, 1300 mm
229 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bakkantlisten används för att täcka baksidan på den öppna trappans plansteg samt för att fixera trapprenoveringssteget. Trend trapprenoveringssteg 9 mm. Slitstarkt med tydlig struktur. Underhållsfritt laminat med en kärna av mdf.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Bakkantlisten används för att täcka baksidan på den öppna trappans plansteg samt för att fixera trapprenoveringssteget. Trend trapprenoveringssteg 9 mm. Slitstarkt med tydlig struktur. Underhållsfritt laminat med en kärna av mdf.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 81703 |
| Material | MDF |
| Serie | Trend Laminat Ek |
| Produkttyp | Bakkantlist |
| Längd | 1300 mm |
| Tjocklek | 10 mm |
| Färg | Ek |
| Djup | 70 mm |
| EAN-nr | 7392118817032 |

