Trapprenovering Lundbergs Premium Nordic White Ek Dubbelsteg
fr.3 259 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Premium Nordic White Ek Dubbelsteg
3 259 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Trapprenovering Lundbergs Premium Nordic White Ek Dubbelsteg är ett dubbelsteg med två trappnosar som räcker till två av trappans steg, oftast även till två av de svängda stegen. Premium är Lundbergs serie med material i helstav av finaste sortering. Det monteras med MS-polymerlim.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Trapprenovering Lundbergs Premium Nordic White Ek Dubbelsteg är ett dubbelsteg med två trappnosar som räcker till två av trappans steg, oftast även till två av de svängda stegen. Premium är Lundbergs serie med material i helstav av finaste sortering. Det monteras med MS-polymerlim.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Material | Ek |
| Serie | Premium Nordic White Ek |
| Typ | Dubbelsteg |
| Längd | 1200, 1300, 1450, 1800 mm |
| Tjocklek | 8 mm |
| Färg | Vit Ek |
| Djup | 590 mm |



