Trapprenovering Lundbergs Premium Obehandlad Ek Dubbelsteg
fr.2 579 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Premium Obehandlad Ek Dubbelsteg
2 579 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Trapprenovering Lundbergs Premium Obehandlad Ek Dubbelsteg är ett dubbelsteg med två trappnosar vilket räcker till två av trappans steg, oftast även till två av de svängda stegen. Premium är Lundbergs serie med material i helstav av finaste sortering. Steget monteras med MS-polymerlim.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Trapprenovering Lundbergs Premium Obehandlad Ek Dubbelsteg är ett dubbelsteg med två trappnosar vilket räcker till två av trappans steg, oftast även till två av de svängda stegen. Premium är Lundbergs serie med material i helstav av finaste sortering. Steget monteras med MS-polymerlim.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Material | Ek |
| Serie | Premium Obehandlad Ek |
| Typ | Dubbelsteg |
| Längd | 1200, 1300, 1450, 1800 mm |
| Höjd | 48 mm |
| Tjocklek | 8 mm |
| Färg | Obehandlad Ek |
| Djup | 590 mm |





