Trapprenovering Lundbergs Premium Nordic White Ek Enkelsteg
1 465 kr
30 dagars prisgaranti

Premium Nordic White Ek Enkelsteg
1 465 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Trapprenovering Lundbergs Premium Nordic White Ek Enkelsteg är ett vitpigmenterad mattlackat eksteg med gråa toner som får de varmare tonerna att lysa igenom och ger ett klassiskt nordiskt intryck.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Trapprenovering Lundbergs Premium Nordic White Ek Enkelsteg är ett vitpigmenterad mattlackat eksteg med gråa toner som får de varmare tonerna att lysa igenom och ger ett klassiskt nordiskt intryck.
OBS, det krävs 500 ml lim/m².
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 81610 |
| Material | Ek |
| Serie | Premium Nordic White Ek |
| Produkttyp | Enkelsteg |
| Längd | 1000 mm |
| Tjocklek | 8 mm |
| Färg | Vit Ek |
| Djup | 294 mm |




