Trapprenovering Herrljunga Ledstångsfabrik Sättsteg Obehandlad EkLängd: 1000 mm
Rek. pris 414 kr
369 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Längd:
1000 mm

Sättsteg Obehandlad Ek
Längd: 1000 mm
369 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Trapprenovering Herrljunga Ledstångsfabrik Sättsteg Obehandlad Ek är ett sättsteg i Ek till trapprenovering. Den monteras på den lodräta delen mellan trappstegen i en stängd trappa. Bilden visar sättsteg behandlat med hårdvaxolja. Se separat bild för annan behandling.
Varumärke
Herrljunga LedstångsfabrikBeskrivning
Trapprenovering Herrljunga Ledstångsfabrik Sättsteg Obehandlad Ek är ett sättsteg i Ek till trapprenovering. Den monteras på den lodräta delen mellan trappstegen i en stängd trappa. Bilden visar sättsteg behandlat med hårdvaxolja. Se separat bild för annan behandling.
Recensioner
UlfVerifierad köpare
för 2 år sedanBra kvalitet och snyggt
Egenskaper
| Varumärke | Herrljunga Ledstångsfabrik |
| Art.Nr. | 3S10011 |
| Material | Ek |
| Typ | Sättsteg |
| Längd | 1000 mm |
| Tjocklek | 8 mm |
| Färg | Obehandlad Ek |
| Djup | 170 mm |
| EAN-nr | 7350122353021 |

