
Trapprenovering LundbergsPremium Obehandlad Ek Sättsteg
fr. 435 kr
Sänkt pris!
på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj Längd
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Trapprenovering Lundbergs Premium Obehandlad Ek Sättsteg matchar trapprenoveringsstegen av obehandlad ek i Premium-serien. Sättsteget är den lodräta delen mellan den stängda trappans steg.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
|---|---|
| Material | Ek |
| Serie | Premium Obehandlad Ek |
| Produkttyp | Sättsteg |
| Längd | 1000, 1450, 1800 mm |
| Höjd | 170 mm |
| Tjocklek | 5 mm |
| Färg | Obehandlad Ek |
