Trappgrind Lundbergs Trofast Vit
Rek. pris 1 025 kr
799 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Trofast Vit
799 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Trofast trappgrind/barngrind från Lundbergs i metall för barn eller husdjur. Grinden är lämplig för dörröppningar och för trappor. Tryckmonterad och klarar breddintervallet 730-805 mm. Med 1 förlängare är breddintervallet 795-870 mm, 2 förlängare 860-935 mm och 3 förlängare 925-1000 mm.
OBS! Förlängare ingår ej.
OBS! Förlängare ingår ej.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Trofast trappgrind/barngrind från Lundbergs i metall för barn eller husdjur. Grinden är lämplig för dörröppningar och för trappor. Tryckmonterad och klarar breddintervallet 730-805 mm. Med 1 förlängare är breddintervallet 795-870 mm, 2 förlängare 860-935 mm och 3 förlängare 925-1000 mm.
OBS! Förlängare ingår ej.
OBS! Förlängare ingår ej.
Recensioner
KalleVerifierad köpare
för 1 år sedansåg så enkelt att sätta upp men allt gick fel. Nu är grindj..eln trasig och med fula märken på trappväggen. tips! anlita en fixarnisse om du inte är händig.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 27003 |
| Material | Metall |
| Höjd | 730 mm |
| Tjocklek | 66 mm |
| Bredd | 730 mm |
| Färg | Vit |
| Justerbar | 730-805 mm |
| EAN-nr | 7392118270035 |


