


Underliggare Herrljunga LedstångsfabrikVästeräng/GläntanBruten vit S0502-Y, Glans 35, L: 1800 mm
1 235 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Material
Längd
Färg

Västeräng/Gläntan
Bruten vit S0502-Y, Glans 35, L: 1800 mm1 235 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Underliggare Herrljunga Ledstångsfabrik Västeräng/Gläntan är en underliggare med hålkäl och spår för fästbrickor (art.nr. 4510ALU/4510ALUV). Fästbrickor ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Herrljunga Ledstångsfabrik |
|---|---|
| Art.Nr. | UVG180099 |
| Material | Bok |
| Serie | Västeräng/Gläntan |
| Typ | Underliggare |
| Längd | 1800 mm |
| Tjocklek | 35 mm |
| Bredd | 75 mm |
| Färg | Bruten vit |
| EAN-nr | 7350122357777 |
