Ändstolpe Lundbergs Helsinki Vit
1 165 kr
30 dagars prisgaranti

Helsinki Vit
1 165 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ändstolpe Helsinki som passar till det vitlackade Helsinki-sortimentet. Vitlackad, NCS S0502-Y, glans 35.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Ändstolpe Helsinki som passar till det vitlackade Helsinki-sortimentet. Vitlackad, NCS S0502-Y, glans 35.
Recensioner
Monika KVerifierad köpare
för 1 år sedanEnkelt att installera och blev mycket fint
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 925525 |
| Material | Furu |
| Typ | Ändstolpe |
| Höjd | 1150 mm |
| Tjocklek | 86 mm |
| Bredd | 86 mm |
| Färg | Vit |
| EAN-nr | 7392119255253 |

