Ändstolpe Lundbergs New York Vit
Rek. pris 1 235 kr
799 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

New York Vit
799 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Ändstolpe New York som passar till New York-sortimentet.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 25496 |
| Material | MDF |
| Typ | Ändstolpe |
| Höjd | 1200 mm |
| Tjocklek | 66 mm |
| Bredd | 66 mm |
| Färg | Vit |
| EAN-nr | 7392118254967 |


