Förlängningsdel Lundbergs Oslo
Rek. pris 1 569 kr
995 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Oslo
995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Förlängningsdel Oslo med tapp som passar till ändstolpe i Oslo-sortimentet.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 25444 |
| Material | Furu |
| Typ | Förlängningsdel |
| Höjd | 1500 mm |
| Tjocklek | 86 mm |
| Bredd | 86 mm |
| Färg | Obehandlad Furu |
| EAN-nr | 7392118254448 |


