Beskrivning
Ett ovalt bubbelbadkar som ställs fristående eller mot vägg. Välj mellan olika paket.
1. System Sparkle
Belysning
Bottensystem
2. System Bounce
Belysning
8 minijets
Ryggmassage
3. System Energy
Belysning
Bottensystem
8 minijets
Ryggmassage
Det svenska originalet sedan 1982
I Skene Skog, mitt i Västergötland, hittar du Nordens modernaste badkarsfabrik. Här designar Westerbergs och tar fram badkar som kombinerar den bästa massagen med ett skandinaviskt formspråk. Från de små tekniska detaljerna till ergonomi, tänker Westerbergs på ditt välbefinnande. Så du ska känna dig nöjd med ditt val. Varje dag.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Westerbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 20080062 |
| Längd | 1780 mm |
| Paket | 3. Energy |
| Bredd | 810 mm |
| Blandare | Nej |
| Belysning | Ja |
| IP-Klassning | IPX5 |
| Placering | Fristående |
| Produkttyp | Bubbelbadkar |
| Bottenventil | Ja |
| Material | Akryl |
| Ryggmassage | Ja |
| Form | Oval |
| Underhållsvärme | Nej |
| Manöverpanel | Nej |
| Front och Gavel | Ja |
| Serie | Deep |
| Rengöring | Ja, automatisk rengöring |
| Färg | Vit |
| Effekt/prestanda | 1445 kW |
| Effekt/prestanda | 1445 W |
| Sidomassage | Ja |
| Antal Personer | 1 st |
| Ljusterapi | Nej |
| Termostat | Nej |
| Handdusch | Nej |
| Volym | 290 l |
| Höjd | 585 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 68 kg |
| Baddjup | 412,5 mm |
| Bottenmassage | Ja |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Fotmassage | Nej |
| Radio | Nej |
| EAN-nr | 7392429026260 |

