Badkar Duravit Happy D2 Hörn
50 700 kr
40 560 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
Vänster
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Happy D2 Hörn
40 560 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Badkar Duravit Happy D2 i sanitetsakryl med integrerad panel i vit akryl för placering i hörn. Levereras med bottenventilsats, L-panel (front + en gavel) och benställning. Design by Sieger Design.
Varumärke
DuravitBeskrivning
Badkar Duravit Happy D2 i sanitetsakryl med integrerad panel i vit akryl för placering i hörn. Levereras med bottenventilsats, L-panel (front + en gavel) och benställning. Design by Sieger Design.
OBS! Måttuppgifter avseende höjd avser badkar utan benställning. Benställningen är ställbar från 120-190 mm.
OBS! Badkaret levereras utan blandare
Rengöring
Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp. Skölj av med handduschen.
OBS! Badkaret levereras utan blandare
Rengöring
Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp. Skölj av med handduschen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Art.Nr. | 700316000000000K |
| Längd | 1800 mm |
| Utförande | Vänster |
| Bredd | 800 mm |
| Blandare | Nej |
| Baddjup | 460 mm |
| Höjd | 460 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Antal Personer | 1 st |
| Vikt | 64 kg |
| Volym | 180 l |
| Bottenventil | Ja |
| Färg | Vit |
| Front och Gavel | Ja |
| Garanti | 5 år |
| Installation | Tillval |
| Material | Akryl |
| Placering | Hörn |
| Serie | Happy D2 |
| Form | Rektangulär |
| Typ | Hörnbadkar |







