Hylla Ballingslöv ShowoffB: 40 cm, Vit/Svart Ek
Rek. pris 1 766 kr
1 376 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart Ek
Bredd:
400 mm

Showoff
B: 40 cm, Vit/Svart Ek
1 376 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Hylla Ballingslöv Showoff med modern stil monteras stående eller liggade. Hyllan är vit men ryggen finns i flera olika färger som går utmärkt att blanda. Stommen är av 3 mm pulverlackerad plåt med en utbytbar rygg av 12 mm målad eller fanerad MDF.
OBS! Skruv för upphängning medföljer ej.
OBS! Skruv för upphängning medföljer ej.
Varumärke
BallingslövBeskrivning
Hylla Ballingslöv Showoff med modern stil monteras stående eller liggade. Hyllan är vit men ryggen finns i flera olika färger som går utmärkt att blanda. Stommen är av 3 mm pulverlackerad plåt med en utbytbar rygg av 12 mm målad eller fanerad MDF.
OBS! Skruv för upphängning medföljer ej.
OBS! Skruv för upphängning medföljer ej.
Stommen är tillverkad av 3 mm pulverlackerad plåt med en utbytbar rygg av 12 mm fanerad MDF.
OBS! Skruv för upphängning medföljer ej.
OBS! Skruv för upphängning medföljer ej.
Egenskaper
| Varumärke | Ballingslöv |
| Art.Nr. | SOHO4031 |
| Serie | Showoff |
| Färg | Svart Ek |
| Bredd | 400 mm |
| Höjd | 300 mm |
| Djup | 200 mm |
| Stil | Modern |
| Produkttyp | Vägghylla |
| Material | Fanér |
| Montering | Skruvas |



