Hylla Bemeta Niva 300
649 kr
519 krSpara 20 %Kampanj48 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Niva 300
519 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Snygg och praktisk badrumshylla från Bemeta Niva.
Monteras med 3M självhäftande tejp som medföljer produkten.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 101102225 |
| Serie | Niva |
| Färg | Borstat Krom |
| Bredd | 300 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Yta | Matt |
| Typ | Vägghylla |
| Djup | 97 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Tejpas |
| EAN-nr | 8592207026713 |




