
Hylla VedumFlow 750Vitpigmenterad Ek
1 055 kr1 319 kr
Spara 20 %
Kampanj
55 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Färg: Vitpigmenterad Ek

Flow 750
Vitpigmenterad Ek1 055 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Hylla Vedum Flow 750 är en badrumshylla i samma utförande som Vedums badrumsskåp. Denna vägghylla (750 mm) monteras med dolda upphängningsbeslag. Hyllkonsolerna klarar en maxvikt på 9 kg inklusive själv hyllan.
Denna hylla är tillverkad av vitpigmenterad ek.
Badrumsserien Flow från Vedum är en uttrycksfull serie med rena linjer och harmoniska proportioner. Flow en serie för dig som sätter värde på genomtänkta inredningsdetaljer och personlig design. Design av Jesper Ståhl. Levereras monterad.
Vedum Kök & Bad är ett svenskt företag som sedan 1919 har utvecklat köks- och badrumsinredning med hållbarhet i fokus. Deras högkvalitativa badrumsprodukter genomsyras av stilren design för att ge ditt badrum en modern känsla.
Badrumsserien Flow från Vedum är en uttrycksfull serie med rena linjer och harmoniska proportioner. Flow en serie för dig som sätter värde på genomtänkta inredningsdetaljer och personlig design. Design av Jesper Ståhl. Levereras monterad.
Vedum Kök & Bad är ett svenskt företag som sedan 1919 har utvecklat köks- och badrumsinredning med hållbarhet i fokus. Deras högkvalitativa badrumsprodukter genomsyras av stilren design för att ge ditt badrum en modern känsla.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
|---|---|
| Art.Nr. | 56586075 |
| Serie | Flow |
| Färg | Vitpigmenterad Ek |
| Bredd | 750 mm |
| Höjd | 29 mm |
| Djup | 130 mm |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Vägghylla |
| Material | Ek |
| Montering | Skruvas |
| EAN-nr | 7332936055124 |




