Vägghylla SvedbergsB: 325 mm, Mattsvart
940 kr
705 krSpara 25 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mattsvart
Bredd:
325 mm
Tillbehör badrumsmöblerLimkit Svedbergs till Vägghylla
150 kr
Vägghylla Svedbergs
B: 325 mm, Mattsvart
705 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Hylla Svedbergs är en stilren vägghylla som finns att välja i olika storlekar och färger.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 6325 |
| Färg | Mattsvart |
| Bredd | 325 mm |
| Höjd | 75 mm |
| Djup | 75 mm |
| Yta | Matt |
| Typ | Vägghylla |
| Material | Aluminium |
| RSK-nr | 8892254 |
| EAN-nr | 7323100300539 |













