Spegel Kleine Wolke EasyKlar
Rek. pris 332 kr
259 kr
239 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Easy
Klar
239 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Spegel Kleine Wolke Easy med 5x förstoring och tre sugproppar för fastsättning på vägg. Tillverkad i polystyren /glas.
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Spegel Kleine Wolke Easy med 5x förstoring och tre sugproppar för fastsättning på vägg. Tillverkad i polystyren /glas.
Recensioner
Marina SVerifierad köpare
för 2 år sedanBra och snabb lev
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Art.Nr. | 5098116886 |
| Diameter | 153 mm |
| Belysning | Nej |
| Serie | Easy |
| Färg | Klar |
| Bredd | 153 mm |
| Höjd | 153 mm |
| Typ | Spegel |
| Längd | 153 mm |
| Form | Rund |
| EAN-nr | 4004478246508 |
