Spegel Svedbergs Ista Rund Ram med LED BelysningØ 60
8 790 kr
30 dagars prisgaranti

Ista Rund Ram med LED Belysning
Ø 60
8 790 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Spegel Svedbergs Ista Rund Ram med LED Belysning har ett stilrent och minimalistiskt uttryck med svart ram. Med den integrerade LED-belysningen bakom den frostade ramen får du en otroligt snygg belysning i badrummet som dessutom lyser upp ditt ansikte. Spegel med touchstyrning av ljusstyrka och färgtemperatur. Går att dimra och gör det dessutom möjligt att hitta den optimala ljustemperaturen för sminkning eller för rätt stämning.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Spegel Svedbergs Ista Rund Ram med LED Belysning har ett stilrent och minimalistiskt uttryck med svart ram. Med den integrerade LED-belysningen bakom den frostade ramen får du en otroligt snygg belysning i badrummet som dessutom lyser upp ditt ansikte. Spegel med touchstyrning av ljusstyrka och färgtemperatur. Går att dimra och gör det dessutom möjligt att hitta den optimala ljustemperaturen för sminkning eller för rätt stämning.
Övrigt
- Justera ljusstyrkan direkt på spegeln
- Tre touchknappar på spegeln med av/på, dimra och justera ljustemperaturen
- Enkel upphängning. Snabb, enkel och säker montering av spegeln på väggen med skena
- Säkerhetsfolie på baksidan av spegeln utifall att något oförutsett skulle hända
- Frostat fält runt spegeln släpper behagligt fram ljuset
- 10 års Garanti
- IP 44-certifierad
- Levereras färdigmonterad och tredjepartscertifierad el-komponenter
- En högre spegel som gör att ett litet badrum ser större ut
Rengöring
Badrumsmöbler från Svedbergs är fukttåliga, men får inte överspolas med vatten. Undvik att placera dem direkt intill badkar eller dusch utan ordentlig duschavskärmning. Låt inte vatten bli kvar på ytorna, torka bort det så snart du kan. Rengör med milt rengöringsmedel och mjuk trasa.
- Justera ljusstyrkan direkt på spegeln
- Tre touchknappar på spegeln med av/på, dimra och justera ljustemperaturen
- Enkel upphängning. Snabb, enkel och säker montering av spegeln på väggen med skena
- Säkerhetsfolie på baksidan av spegeln utifall att något oförutsett skulle hända
- Frostat fält runt spegeln släpper behagligt fram ljuset
- 10 års Garanti
- IP 44-certifierad
- Levereras färdigmonterad och tredjepartscertifierad el-komponenter
- En högre spegel som gör att ett litet badrum ser större ut
Rengöring
Badrumsmöbler från Svedbergs är fukttåliga, men får inte överspolas med vatten. Undvik att placera dem direkt intill badkar eller dusch utan ordentlig duschavskärmning. Låt inte vatten bli kvar på ytorna, torka bort det så snart du kan. Rengör med milt rengöringsmedel och mjuk trasa.
Dokument
Recensioner
Lundkvarn AVerifierad köpare
för 1 år sedanallt som jag tänkt mig och jag tycker den är snygg och passar mina behov
RickardVerifierad köpare
för 1 år sedanSnygg spegel med bra kvalitet
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 458060 |
| Diameter | 600 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Serie | Ista |
| Färg | Svart |
| Utförande | Touchfunktion |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 600 mm |
| Djup | 32 mm |
| Eluttag | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Effekt | 39,3 W |
| Typ | Spegel |
| Material | Glas |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Energieffektivitet | F |
| Form | Rund |
| Effekt/prestanda | 39,3 W |
| Låda | Nej |
| Dimbar | Nej |
| RSK-nr | 8879773 |
| EAN-nr | 7323100290113 |












