
Möbelpaket HafaOriginal Ekfanér
fr.12 692 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Bredd
Välj Överdel
Beskrivning
Hafa Original grundas ur Hafas första handgjorda möbelserie men dåtidens lameller har nu fått ett nytt modernt formspråk. Möbelpaketet Original är i ekfanér och finns i tre bredder, med spegel eller spegelskåp.
Spegeln är i fanér med infälld varmvit LED belysning och med en ram runt med plats för småsaker. Spegelskåpet är i fanér med infälld ledbelysning, luckor med speglar på in- och utsidan samt med IP44 och 230 V-uttag. Handfatet är i porslin och tvättställsskåpet har tre lådor som öppnas med Push Open-funktion istället för vanliga handtag. Möbeln levereras färdigmonterad.
OBS. Bottenventil och blandare ingår ej.
OBS. Bottenventil och blandare ingår ej.
En liten men viktig detalj
Ett riktigt bra badrum ska ge känslan av kvalitet och trygghet. Hafas produkter är tillverkade av material och ingående komponenter av högsta kvalitet, därför ger Hafa dig alltid 5 års garanti på alla sina badrumsprodukter. Läs mer
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
|---|---|
| Belysning | LED |
| Serie | Original |
| Färg | Ek |
| Bredd | 600, 900 mm |
| Höjd | 620 mm |
| Djup | 460 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Placering Tvättställ | Centrerad |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Överdel | Spegel, Spegelskåp |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Ja, Nej |
| Stil | Klassisk |
| Produkttyp | Möbelpaket |
