
Möbelpaket HafaOriginal Komplett med Spegel 1200
fr.22 772 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Tillfälligt slut
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Möbelpaket Hafa Original Komplett med Spegel 1200 är en unik möbel vars formspråk bygger på Hafas originalmöbelserie. Tvättställsskåp med tre lådor. Istället för handtag öppnas lådorna med push-open funktion. Vackert handfat i porslin med överfyllnadsskydd. Spegel i faner med infälld LED belysning, och med en ram runt med plats för småsaker. Komplettera med blandare och Z-avloppsrör art nr 1265500. Möblerna är färdigmonterade. Välj mellan äkta ekfaner, vitmålad faner och svartmålad faner. Strukturen på faneret gör ytan levande. Originalserien innehåller även badkar, dusch och handdukstork. Design av Elin Basander André - Hafa.
Varumärke
Beskrivning
Möbelpaket Hafa Original Komplett med Spegel 1200 är en unik möbel vars formspråk bygger på Hafas originalmöbelserie. Tvättställsskåp med tre lådor. Istället för handtag öppnas lådorna med push-open funktion. Vackert handfat i porslin med överfyllnadsskydd. Spegel i faner med infälld LED belysning, och med en ram runt med plats för småsaker. Komplettera med blandare och Z-avloppsrör art nr 1265500. Möblerna är färdigmonterade. Välj mellan äkta ekfaner, vitmålad faner och svartmålad faner. Strukturen på faneret gör ytan levande. Originalserien innehåller även badkar, dusch och handdukstork. Design av Elin Basander André - Hafa.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
|---|---|
| Färg | Ek, Svart, Vit |
| Serie | Original |
| Bredd | 1200 mm |
| Höjd | 620 mm |
| Djup | 460 mm |
| Tvättställ | Ja |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Sidoskåp | Nej |
| Produkttyp | Möbelpaket |
| Bottenventil | Nej |
| Låda | Ja |


