
Välj Färg
- Tillfälligt slut
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

En unik badrumsmöbel vars formspråk bygger på Hafas originalmöbelserie. Tvättställsskåp med tre lådor. Istället för handtag öppnas lådorna med push-open funktion. Vackert handfat i porslin med överfyllnadsskydd. Spegelskåp i faner med infälld LED belysning. Luckor med speglar på in- och utsidan och 230 V-uttag. Komplettera med blandare och Z-avloppsrör art nr 1265500. Möblerna är färdigmonterade. Välj mellan äkta ekfaner, vitmålad faner och svartmålad faner. Strukturen på faneret gör ytan levande. Originalserien innehåller även badkar, dusch och handdukstork. Design av Elin Basander André - Hafa. Mått 1200.
Varumärke
Beskrivning
En unik badrumsmöbel vars formspråk bygger på Hafas originalmöbelserie. Tvättställsskåp med tre lådor. Istället för handtag öppnas lådorna med push-open funktion. Vackert handfat i porslin med överfyllnadsskydd. Spegelskåp i faner med infälld LED belysning. Luckor med speglar på in- och utsidan och 230 V-uttag. Komplettera med blandare och Z-avloppsrör art nr 1265500. Möblerna är färdigmonterade. Välj mellan äkta ekfaner, vitmålad faner och svartmålad faner. Strukturen på faneret gör ytan levande. Originalserien innehåller även badkar, dusch och handdukstork. Design av Elin Basander André - Hafa. Mått 1200.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
|---|---|
| Färg | Svart, Vit |
| Serie | Original |
| Bredd | 1200 mm |
| Höjd | 620 mm |
| Djup | 460 mm |
| Tvättställ | Ja |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Sidoskåp | Nej |
| Produkttyp | Möbelpaket |
| Bottenventil | Nej |
| Låda | Ja |

