
Möbelpaket HafaOriginal Vit FanérBredd: 900 mm, med spegelskåp
20 349 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Hafa Original grundas ur Hafas första handgjorda möbelserie men dåtidens lameller har nu fått ett nytt modernt formspråk. Möbelpaketet Original är i vit fanér och finns i tre bredder, med spegel eller spegelskåp.
En liten men viktig detalj
Ett riktigt bra badrum ska ge känslan av kvalitet och trygghet. Hafas produkter är tillverkade av material och ingående komponenter av högsta kvalitet, därför ger Hafa dig alltid 5 års garanti på alla sina badrumsprodukter. Läs mer
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | HAFA |
|---|---|
| Art.Nr. | 1542642 |
| Belysning | LED |
| Serie | Original |
| Färg | Vit |
| Bredd | 900 mm |
| Höjd | 620 mm |
| Djup | 460 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Placering Tvättställ | Centrerad |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Överdel | Spegelskåp |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Ja |
| Stil | Klassisk |
| Produkttyp | Möbelpaket |
| EAN-nr | 7330027083025 |
