






Möbelpaket NoroAvanti Matt SvartMöbelpaket Noro Avanti 600 Matt Svart med Spegel och LED-belysning
9 110 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Möbelpaket Noro Avanti Matt Svart är en stilren badrumsmöbel med vackert porslin. Tvättställsskåpets lådor kan öppnas med ett lätt tryck tack vare Push & Open-funktionen. Möbelpaketet finns med halogenspegel eller spegel med LED-belysning.
I möbelpaketet ingår
- Noro Avanti - Sundborn tvättställ inklusive bräddavlopp i porslin, DxH 460x15 mm.
- Noro Avanti tvättställsskåp i svart mattlackad mdf, DxH 450x460 mm.
- Noro Avanti halogenspegel eller Avanti spegel med 14 st LED-lampor i svart mattlackad mdf, BxHxD 600/750x900x145 mm.
Möbeln levereras delvis monterad.
- Noro Avanti - Sundborn tvättställ inklusive bräddavlopp i porslin, DxH 460x15 mm.
- Noro Avanti tvättställsskåp i svart mattlackad mdf, DxH 450x460 mm.
- Noro Avanti halogenspegel eller Avanti spegel med 14 st LED-lampor i svart mattlackad mdf, BxHxD 600/750x900x145 mm.
Möbeln levereras delvis monterad.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
|---|---|
| Art.Nr. | 10215 |
| Belysning | LED |
| Serie | Avanti |
| Färg | Svart |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 900 mm |
| Djup | 145 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Placering Tvättställ | Centrerad |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Yta | Matt |
| Överdel | Spegel |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Nej, Push & Open |
| Blandare | Nej |
| Sidoskåp | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Stil | Modern |
| Produkttyp | Möbelpaket |
| Låda | Ja |
